Jsme vaše cesta k novým zákazníkům

Elephant Orchestra je rychle se rozvíjejícím internetovým hráčem s komplexním spektrem služeb. Ať už jste právě založili vlastní internetovou společnost, nebo jste na trhu již dobře zavedení, máme pro vás paletu služeb, které vám mohou pomoci vaše obchodování rozjet.


Kdo jsme?

Naše společnost byla založena v roce 2007 za účelem monetizace návštěvnosti internetu ve střední Evropě. Z malého teamu specialistů jsme se rozrostli a stali se průkopníky řady unikátních řešení. Jsme součástí Srovnejto.cz a.s., jednoho z nějvětších e-commerce subjektu českého internetu, kam patří i úspěšné internetové projekty ePojisteni.cz, Tarifomat.cz nebo CenyEnergie.cz

Čím se zabýváme?

Naše hlavní činnost je online lead generation. Jedná se o formu výkonnostního marketingu, kdy společnost jako Elephant Orchestra generuje pro své partnery kvalifikované kontakty (leady) na potenciální zákazníky. Jelikož naši partneři platí pouze za kontakty s jasně definovanými parametry, jedná se o jednu z nejefektivnějších a nejlépe měřitelných forem akvizice nových zákazníků.

Porfolio našich služeb se za dobu naší existence rozšířilo. Kromě lead generation, v kterém patříme mezi největší hráče v této oblasti v České Republice, nabízíme našim klientům možnost oslovit tisíce nových zákazníků pomocí dalších nástrojů. Disponujeme například vlastním systémem pro správu a realizaci direct e-mailingu nebo připravíme cílenou SMS kampaň na databáze mobilních i jiných subjektů.

Od roku 2009 provozujeme také jeden z největších partnerských provizních systémů v ČR a na Slovensku. Affiliate program eSpoluprace.cz je pro všechny, kteří vlastní webové stránky popř. databázi emailových kontaktů nebo provozují vlastní webový projekt.

Naše produkty

Za dobu působení na českém trhu jsme vybudovali řadu předních portálů v oborech osobních financí, pojištění, energií a telekomunikací. Mezi nejvýznamnější patří portály www.uspory.cz, www.ipojisteni.cz nebo například www.pujcky.cz.

Naším stěžejním projektem je portál Úspory, který na našem trhu v době založení představoval zcela novou formu online výkonnostního marketingu. Tento portál je vystavěn na bázi nezávislého porovnávače služeb a produktů, s cílem ušetřit uživatelům čas a peníze.

Naše služby


Elephant Orchestra je vše co potřebujete k úspěšnému podnikání na internetu!

V případě že vás zaujala oblast výkonnostního marketingu a přemýšlíte jak právě výkonnostní marketing efektivně využít ve Vaší společnosti, prosím neváhejte nás kontaktovat.

Naše historie