Zprávy


2015

09.01. 35.000 Kč pro Elišku

Se společností ePojisteni.cz jsme na společném vánočním večírku vybrali 35.000 Kč pro Elišku. Za vybrané peníze se nakoupily léky a doplňky, které jí zmírňují nepříjemné nežádoucí účinky po chemoterapii.

01.01. PF 2015

Rok 2014 pro nás byl rokem úspěšným. Nebojíme se říct, že v roce 2015 by to nemělo být jinak. Chytáme se spustit haldu nových projektů a všichni se těšíme na nový výběh, který náš rozrůstající se tým bude potřebovat.


2014

20.12. Remake DietaZdravě.cz

Ve spolupráci s odborníky ze Světa zdraví přinášíme zbrusu novou podobu DietaZdravě.cz s heslem: Do Nového roku štíhlý a fit.

01.11. Sputili jsme Nové Úspory.cz

Po měsících usilovné práce jsme spustili Úspory.cz 2.0. Přinášíme tak našim návštevníkům nový přehledný design a nabídku rozšiřujeme o nové produkty.

20.8. Vítáme nové posily do týmu

Tým Elephant Orchestra opět rozšířil své řady. Vítáme novou kolegyni na pozici UX Designer & Content Editor a nového kolegu do týmu eSpolupráce.

17.6. Kupujeme projekt Zapakatel.cz

Elephant Orchestra koupila projekt Zapakatel.cz od společnosti Spojka Group, s.r.o. a nyní zajišťuje fungování webu jakožto slevového agregátoru.


2013

5.3. Úspory.cz v Dobrém ránu s Českou televizí

Otto Gross byl hostem pořadu Dobré ráno České televize, kde radil jak ulehčit rodinému rozpočtu.

15.1. Rodí se nový virtuální operátor TeleÚspory

Prostřednictvím mobilní sítě T-Mobile spouštíme nového virtuálního operátora TeleÚspory.


2012

17.9. Elephanti v novém

Přestěhovali jsme se na novou adresu, stále zůstáváme v centru, nyní ale s lepším zázemím. Nově nás najdete v ulici Římská 12, Praha 2.

4.8. SlevyDnes.cz se stávají naší součástí

Úspěšný projekt slevového agregátoru SlevyDnes.cz se staly úplnou součástí Elephant Orchestra

17.8. Elephanti na Sázavě

Po roce a díky velkém úspěchu loňské akce jsme si zopakovali vodu - opět jsme jeli Sázavu a opět to byl úžasný víkend :-)

6.3. Přichází nová eSpolupráce

V únoru byla spuštěna nová eSpolupráce. Celý affiliate systém prošel kompletní rekonstrukcí a nyní pracuje na nejmodernější platformě HasOffers, která přinese partnerům přehlednější rozhraní, lepší vyhodnotitelnost kampaní a nové reklamní formáty.


2011

15.12. Úspory.cz registrovány jako ochranná známka

S portálem Úspory.cz to myslíme vážně. Proto jsou Úspory.cz konečně registrovanou ochrannou známkou. Sice to trvalo, ale konečně máme na stole oficiální potvrzení.

30.8. Affiliate event - eSpolupráce.cz

Setkání s affiliate partnery v Elelphant Orchestra.

21.6. Spuštění nového korporátního webu EO

Elephant Orchestra spouští nový korporátní web. Nyní je mnohem přehlednější a naleznete na něm více informací, než na předchozí verzi.

Rychlý kontakt

Elephant Orchestra, s.r.o.

Římská 12, 120 00 Prague 2, CZ

email: office@elephant-orchestra.com

EO Kariéra