Zprávy


2015

20.10. Už to chtělo produkťáka

Volnou židly Product Managera obsadil náš nový kolega Jirka, který bude mít na starost naši produktovou nabídku udržovat stále aktuální a přitažlivou pro naše klienty.

05.10. Týmový výlet na sněžku

Abychom ověřili naši týmovou soudružnost, vypravili jsme se na malý teambuilding do Krkonoš s cílem dobýt Sněžku. Mise splněna a všichni jsme to náležitě oslavili.

31.08. Nový výběh pro naše slony a slonice

Po letech letoucích jsme se přestěhovali do nových prostor. Od září nás proto hledejte na Rohanském nábřeží v Karlíně v budově River Garden III.

27.07. Nová slonice v pavilonu velkých savců

O prázninách se náš tým stal zase o něco mladší a krásnější. Volnou židli ve výběhu obsadila naše nová testerka UX a webových aplikací Kristýna.

18.05. Vítáme nového kolegu

Od května máme nového Web Content Managera, který bude zodpovědný za aplikaci SEO optimalizace a vedení našeho týmu copywriterů.

28.03. Stádo slonů proběhlo Prahou

Proběhli jsme se Prahou při Sportisimo 1/2Maratonu a společně s partou z ePojisteni.cz jsme tak vyběhali 80.000 Kč na dobré účely.

27.02. Rozšiřujeme nabídku Úspory.cz

Od začátku března najdou naši klienti na portálu Úspory.cz produkty Raiffeisenbank.

09.01. 35.000 Kč pro Elišku

Se společností ePojisteni.cz jsme na společném vánočním večírku vybrali 35.000 Kč pro Elišku. Za vybrané peníze se nakoupily léky a doplňky, které jí zmírňují nepříjemné nežádoucí účinky po chemoterapii.

01.01. PF 2015

Rok 2014 pro nás byl rokem úspěšným. Nebojíme se říct, že v roce 2015 by to nemělo být jinak. Chytáme se spustit haldu nových projektů a všichni se těšíme na nový výběh, který náš rozrůstající se tým bude potřebovat.


2014

20.12. Remake DietaZdravě.cz

Ve spolupráci s odborníky ze Světa zdraví přinášíme zbrusu novou podobu DietaZdravě.cz s heslem: Do Nového roku štíhlý a fit.

01.11. Sputili jsme Nové Úspory.cz

Po měsících usilovné práce jsme spustili Úspory.cz 2.0. Přinášíme tak našim návštevníkům nový přehledný design a nabídku rozšiřujeme o nové produkty.

20.8. Vítáme nové posily do týmu

Tým Elephant Orchestra opět rozšířil své řady. Vítáme novou kolegyni na pozici UX Designer & Content Editor a nového kolegu do týmu eSpolupráce.

17.6. Kupujeme projekt Zapakatel.cz

Elephant Orchestra koupila projekt Zapakatel.cz od společnosti Spojka Group, s.r.o. a nyní zajišťuje fungování webu jakožto slevového agregátoru.


2013

5.3. Úspory.cz v Dobrém ránu s Českou televizí

Otto Gross byl hostem pořadu Dobré ráno České televize, kde radil jak ulehčit rodinému rozpočtu.

15.1. Rodí se nový virtuální operátor TeleÚspory

Prostřednictvím mobilní sítě T-Mobile spouštíme nového virtuálního operátora TeleÚspory.


2012

17.9. Elephanti v novém

Přestěhovali jsme se na novou adresu, stále zůstáváme v centru, nyní ale s lepším zázemím. Nově nás najdete v ulici Římská 12, Praha 2.

4.8. SlevyDnes.cz se stávají naší součástí

Úspěšný projekt slevového agregátoru SlevyDnes.cz se staly úplnou součástí Elephant Orchestra

17.8. Elephanti na Sázavě

Po roce a díky velkém úspěchu loňské akce jsme si zopakovali vodu - opět jsme jeli Sázavu a opět to byl úžasný víkend :-)

6.3. Přichází nová eSpolupráce

V únoru byla spuštěna nová eSpolupráce. Celý affiliate systém prošel kompletní rekonstrukcí a nyní pracuje na nejmodernější platformě HasOffers, která přinese partnerům přehlednější rozhraní, lepší vyhodnotitelnost kampaní a nové reklamní formáty.


2011

15.12. Úspory.cz registrovány jako ochranná známka

S portálem Úspory.cz to myslíme vážně. Proto jsou Úspory.cz konečně registrovanou ochrannou známkou. Sice to trvalo, ale konečně máme na stole oficiální potvrzení.

30.8. Affiliate event - eSpolupráce.cz

Setkání s affiliate partnery v Elelphant Orchestra.

21.6. Spuštění nového korporátního webu EO

Elephant Orchestra spouští nový korporátní web. Nyní je mnohem přehlednější a naleznete na něm více informací, než na předchozí verzi.

Rychlý kontakt

Elephant Orchestra, s.r.o.

Rohanské nábřeží 29, 186 00 Praha 8 - Karlín

email: office@elephant-orchestra.com

EO Kariéra