Přichází nová eSpolupráce

V únoru byla spuštěna nová eSpolupráce. Celý affiliate systém prošel kompletní rekonstrukcí a nyní pracuje na nejmodernější platformě HasOffers, která přinese partnerům přehlednější rozhraní, lepší vyhodnotitelnost kampaní a nové reklamní formáty.

Společně s novým rozhraním přinášíme atraktivní změny ve stávajících kampaních, startují nové kampaně a připravili jsme nový web.

Do nové eSpolupráce se zaregistrujete na adrese http://www.espoluprace.cz/. Pokud jste již registrovaným partnerem, přihlásíte se s použitím Vašich stávajících přihlašovacích údajů.

Původní verze affiliate programu poběží do 31.3.2012 na adrese http://affiliate.espoluprace.cz/ i http://vip.espoluprace.cz/ , následně budou vyplaceny zbývající provize a stará eSpolupráce bude uzavřena.

Nové rozhraní eSpolupráce.cz

Hlavní výhodou HasOffers, nového rozhraní eSpolupráce, je především naprostá spolehlivost a bezpečnost, přehlednost systému a intuitivní ovládání. Systém eviduje data o každém prokliku či leadu a usnadňuje tak zpětnou vyhodnotitelnost a analýzu konverzních poměrů.

Novinky ve stávajících kampaních

  • HomeCredit zvednutí ceny za schválený lead na 230 korun!
  • Provident CZ zvednutí ceny za schválený lead na 200 korun!
  • Ferratum CZ zvednutí ceny za schválený nový i opakovaný lead na 130 korun!
  • Ferratum SK zvednutí ceny za schválený nový lead na 165 Kč!

Nové kampaně

Půjčka Kredia100 Kč za schválený lead
Půjčka Proficredit150 Kč za schválený lead
Hypotéka Broker Consulting140 Kč za schválený lead
Hypotéka Broker Consulting140 Kč za schválený lead
Investiční životní pojištění Broker Consulting120 Kč za schválený lead
Penzijní připojištění Broker Consulting120 Kč za schválený lead
Rizikové životní pojištění Broker Consulting120 Kč za schválený lead

Nový web

Ke spuštění nové verze eSpolupráce jsme připravili omlazený web. Budou se zde objevovat články a další vzdělávací materiály (návody, webináře, videa), které pomohou partnerům dosáhnout v affiliate marketingu zajímavějších výsledků. Současně na novém webu najdete vždy aktuální přehled kampaní a provizí, zprávy a novinky ze světa affiliate marketingu, rozhovory s úspěšnými partnery nebo reportáže z našich eventů.

Kromě nového webu můžete sledovat novinky z eSpolupráce na Facebooku nebo Twitteru.

Doporuč a získej odměnu

Pokud přivedete nového partnera do eSpolupráce prostřednictvím referral programu získáte navždy 5 % z jeho provize! Promo akce platí do 31.3.2012, následně bude provize standardní 3 %.

Do budoucna se chceme v eSpolupráci věnovat především individuální spolupráci s jednotlivými partnery. Dokončujeme zapojení nových kampaní z oblasti financí a připravujeme vstup do zcela nových vertikál. Rádi bychom také v co nejbližší době představili nové reklamní formáty a editovatelné iframy, které perfektně zapadnout do designu stránek partnerů a budou dosahovat vyšší konverzních poměrů.

Rychlý kontakt

Elephant Orchestra, s.r.o.

Rohanské nábřeží 29, 186 00 Praha 8 - Karlín

email: office@elephant-orchestra.com

EO Kariéra