Média

ePojisteni.cz koupilo LeadGen divizi Elephant Orchestra, a.s.

V Praze 30.4.2012

Společnost ePojisteni.cz, největší český srovnávač pojištění a prodejce online pojištění, koupila LeadGen divizi Elephant Orchestra, a.s., která je největším tuzemským dodavatelem kvalifikovaných kontaktů (leadů).

Obě společnosti si jsou velmi blízké. ePojisteni.cz vidí významné synergie v činnosti obou společností a věří, že propojení produktových portfolií obou společností bude dobrým základem pro další růst. Portál Uspory.cz budou pro ePojisteni.cz strategickým produktem, jehož prostřednictvím dojde k expanzi z oblasti pojištění do dalších produktových kategorií.

I po akvizici bude fungovat LeadGen Elephant Orchestra samostatně, pod současným brandem a v rámci aktuální organizační struktury. „Jsme z této transakce nadšeni, protože skvěle rozšiřuje naše stávající portfolio a obohatí spektrum služeb, které jsme schopni nabízet zákazníkům. Vzájemná spolupráce má obrovský potenciál a přináší velkou přidanou hodnotu nejen našim stávajícím zákazníkům.", řekl Dušan Šenkypl, obchodní ředitel společnosti ePojisteni.cz.

„Naším cílem je zajistit další růst LeadGen divize. Nabídku ze strany ePojisteni na spojení s LeadGen divizí jsme vyhodnotili jako nejlepší z hlediska kontinuity. Věřím, že tento krok přinese LeadGenu pokračování úspěchů z předchozích let.“, vysvětluje Pavel Šťovíček, člen představenstva Elephant Orchestra, a.s.

Portál ePojisteni.cz nabízí srovnání různých pojistných produktů, svým klientům zjednodušuje orientaci v nabídce pojišťoven a umožňují jim uzavírat co nejvýhodnější pojistky. ePojisteni.cz s.r.o. je s více než 150,000 uzavřenými autopojištěními největším online prodejcem pojištění v České republice.

Oddělení Lead generation bylo založeno v roce 2009 jako součást Elephant Orchestra, a.s. za účelem monetizace návštěvnosti internetu ve střední Evropě. Spolupracuje s klienty převážně v České a Slovenské republice, Polsku a Holandsku. Za dobu působění na českém trhu divize vybudovala řadu předních portálů v oborech osobních financí, pojištění, energií a telekomunikací. Mezi nejvýznamnější patří portály www.uspory.cz, www.ipojisteni.cz, www.pujcky.cz.

Více informací naleznete na stránkách www.epojisteni.cz a www.elephant-orchestra.com.


Tisková zpráva, 24. 10. 2011

Elephant Orchestra jediným českým zástupcem v prestižním žebříčku Deloitte

Elephant Orchestra se jako jediná česká firma umístila v prestižním žebříčku vycházejících hvězd mezi technologickými firmami, který každoročně sestavuje poradenská společnost Deloitte. Růst jejího obratu činil mezi lety 2008 a 2010 389 procent.

Žebříček vycházejících hvězd “Rising Stars” sestavuje společnost Deloitte v rámci projektu Deloitte Technology Fast 50, ve kterém hodnotí nejrychleji rostoucí technologické firmy ve střední Evropě. Zatímco v žebříčku Fast 50 se mohou umístit pouze firmy, které působí na trhu již alespoň pět let, mezi Rising Stars se objevují společnosti, které toto kritérium zatím nesplňují. Hodnotí se růst obratu v  posledních letech. Smyslem hodnocení je přitáhnout pozornost k rychle rostoucím společnostem a upozornit na firmy, které si inovativním způsobem vytváří místo na trhu.

K výbornému výsledku přispělo zejména spuštění projektů Uspory.cz a Pujcky.cz, které se zařadily mezi lídry na trhu ve svých segmentech. „Ocenění je pro nás velkým závazkem do budoucnosti, chceme si svůj růst udržet a v příštích letech, až splníme podmínku pěti let na trhu, atakovat přední pozice v žebříčku Technology Fast 50.“ říká Wei Hai Chu, ředitel společnosti Elephant Orchestra. „Hodláme dále expandovat v oblasti internetových finančních agregátorů, v tomto trhu vidíme obrovský potenciál,“ dodává Wei Hai Chu.

Do konce roku plánuje Elephant Orchestra spustit další funkcionality na webu Uspory.cz a přijít s novým konceptem svého affiliate programu eSpoluprace.cz. Elephant Orchestra patří mezi přední hráče na českém internetovém trhu. V roce 2009 ji založil český podnikatel Jan Barta. Zabývá se zejména výkonnostním marketingem (tzv. lead generation), monetizací internetového trafficu a domainingem.

Více informací o společnosti naleznete na www.elephant-orchestra.com

Rychlý kontakt

Elephant Orchestra, s.r.o.

Rohanské nábřeží 29, 186 00 Praha 8 - Karlín

email: office@elephant-orchestra.com

EO Kariéra