Kdo jsme:

Oddělení Lead generation bylo založeno v roce 2009 jako součást Elephant Orchestra za účelem monetizace návštěvnosti internetu ve střední Evropě. Z malého teamu specialistů jsme se rozrostli a od dubna 2013 jsme se stali součástí NetBroker Holding. Spolupracujeme s klienty převážně v České a Slovenské republice, Polsku a Holandsku.

Čím se zabýváme?

Online lead generation je forma výkonnostního marketingu, kdy společnost jako Elephant Orchestra generuje pro své partnery kvalifikované kontakty (leady) na potenciální zákazníky. Jelikož naši partneři platí pouze za kontakty s jasně definovanými parametry, jedná se o jednu z nejefektivnějších a nejlépe měřitelných forem akvizice nových zákazníků.

Naše produkty

Za dobu působění na českém trhu jsme vybudovali řadu předních portálů v oborech osobních financí, pojištění, energií a telekomunikací. Mezi nejvýznamnější patří portály www.uspory.cz, www.ipojisteni.cz, www.pojisteno.cz nebo například www.pujcky.cz.

Forma dodávaných kontaktů (leadů) se může samozřejmě lišit. Někteří naši partneři požadují jednoduše leady s kontaktními údaji na potenciálního zákazníka. Dalším našim partnerům poskytujeme například možnost předkvalifikace leadů nebo selekci leadů na základě určitých parametrů. Více... 

Naším stěžejním projektem je portál Úspory, který na našem trhu v době založení představoval zcela novou formu online výkonnostního marketingu. Tento portál je vystavěn na bázi nezávislého porovnávače služeb a produktů, s cílem ušetřit uživatelům čas a peníze.

Spojením široké nabídky produktů k porovnání a vysokého množství užitečných informací se stanou Úspory přirozeným místem, kde nakupovat služby a produkty našich partnerů online. Více...

S kým spolupracujeme

Našimi partnery jsou významní hráči z oblasti osobních financí a pojištění. Naše dlouhodobá spolupráce s těmito finančními lídry jim přinesla již více než 100 000 nových zákazníků. Mezi naše partnery z oblasti financí patří společnosti jako mBank, Air Bank, Home Credit, Profi Credit nebo Provident.

Mezi další odvětví, kterým se věnujeme, jsou energie a telekomunikace. Tato vnímáme jako odvětví s velkým růstovým potenciálem a příležitostí pro náš odborný růst. Více ...

V případě že vás zaujala oblast výkonnostního marketingu a přemýšlíte jak právě výkonnostní marketing efektivně využít ve Vaší společnosti, prosím neváhejte nás kontaktovat.

Rychlý kontakt

Elephant Orchestra, s.r.o.

Rohanské nábřeží 29, 186 00 Praha 8 - Karlín

email: office@elephant-orchestra.com

EO Kariéra